UzmanBT Azure Hizmetleri

Y Sistem bulut ve yönetilen hizmetler tecrübesi ile Microsoft’un dünyada 1 numara olan bulut bilişim platformu Azure bir araya geldi! Y Sistem Microsoft ile süren iş ortaklığına Azure servislerini de katarak daha da güçleniyor. Şirketler, sistemlerinin Azure’a taşınmasından yönetim operasyonlarına, 7×24 izlemeden uygulama yönetim hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçları için cevapları Y Sistem’de buluyor.

Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Azure | Altyapı Hizmetleri

UzmanBT’in deneyimli kadrosu ile birlikte Azure üzerinde kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız sistemlerinizin altyapılarını sizin için kuruyor, uçtan uca yönetiyor ve bu sistemlerle ilgili danışmanlık veriyoruz.

Azure | Veritabanı Hizmetleri

UzmanBT’in deneyimli kadrosu ile birlikte Azure üzerinde bulunan ya da bulunmasını planladığınız çeşitli veri tabanlarını sizin için kuruyor, bu sistemlerle ilgili danışmanlık veriyor ve sistemlerinizi uçtan uca yönetiyoruz.

Azure | Uygulama Geliştirme Hizmetleri

UzmanBT uzman kadrosuyla, mevcut uygulamalarınızı modernize ederek daha esnek, daha ölçeklenebilir ve daha kolay yönetilebilir hale getiriyoruz.

Azure | İleri Analitik ve Veri Platformu Hizmetleri

UzmanBT olarak Azure üzerindeki tüm analitik servislerinizin kurulumu, konfigürasyonu, yönetimi ve her servis özelinde ihtiyaçlarınız dahilinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Azure | Network ve Güvenlik Hizmetleri

UzmanBT olarak Azure’a geçişsürecinizde alınması gerekli güvenlik ve network aksiyonlarını sizlerin de beklentileriniz doğrultusunda belirliyor ve bu yolculukta yanınızda yer alıyoruz.